Salon Komplet Pláštěnka Lux Artist AP99A45

330 

Salon Komplet Pláštěnka Lux Artist AP99A45 od výrobce se skvělou pověstí Salon Komplet jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Salon Komplet Pláštěnka Lux Artist AP99A45 , produkt nakoupíte ted u nás za 330 Kč.

Popis

Salon Komplet Pláštěnka Lux Artist AP99A45 od značky Salon Komplet , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Luxusní pláštěnka stříhací/barvící. Materiál polyester, vodoopdudivý, antistatický. Rozměr: 128 x 148cm. Kadeřnické Potřeby PePe Professional Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional – firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: “Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes.” V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Salon Komplet
  • EAN: 000002260471
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Salon Komplet Pláštěnka Lux Artist AP99A45
Salon Komplet Pláštěnka Lux Artist AP99A45
330