Salon Komplet Pláštěnka barber – zelené pruhy

350 

Salon Komplet Pláštěnka barber – zelené pruhy značky Salon Komplet je momentálně za bezkonkurenční cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Salon Komplet Pláštěnka barber – zelené pruhy – nyní pořídíte od 350 Kč.

Popis

Salon Komplet Pláštěnka barber – zelené pruhy od naší známé značky Salon Komplet je k získání právě teď u nás za super cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Profesionální pláštěnka vhodná do barber salónu s bílo-zelenými pruhy. Vyrobeno z antistatického a voděodolného polyesteru. Rozměry: 142 x 160 cm Materiál: 100% polyester Zapínání: háčky KADEŘNICKÉ POTŘEBY PEPE PROFESSIONAL Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional – firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: “Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes.” V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Salon Komplet
  • EAN: 000002261355
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Salon Komplet Pláštěnka barber - zelené pruhy
Salon Komplet Pláštěnka barber – zelené pruhy
350