Salon Komplet Pláštěnka barber – instrument / bílá

310 

Salon Komplet Pláštěnka barber – instrument / bílá od značky s dlouholetou historií Salon Komplet je k dostátní teď u nás za super cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Salon Komplet Pláštěnka barber – instrument / bílá právě nyní za bezkonkurenční cenu 310 Kč.

Popis

Salon Komplet Pláštěnka barber – instrument / bílá od známého dodavatele Salon Komplet je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Profesionální barber pláštěnka Barber Instrument. Vyrobeno z antistatického a voděodolného polyesteru. Rozměry: 128 x 155 cm Materiál: 100% polyester KADEŘNICKÉ POTŘEBY PEPE PROFESSIONAL Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional – firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: “Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes.” V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Salon Komplet
  • EAN: 000002261430
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Salon Komplet Pláštěnka barber - instrument / bílá
Salon Komplet Pláštěnka barber – instrument / bílá
310