Salon Komplet Kufr kadeřnický Alu černý

1360 

Salon Komplet Kufr kadeřnický Alu černý od předního výrobce Salon Komplet je u nás za výhodnou cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Salon Komplet Kufr kadeřnický Alu černý za bezkonkureční cenu 1360 Kč.

Popis

Salon Komplet Kufr kadeřnický Alu černý od skvělé značky Salon Komplet , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Kadeřnický kufřík bez výbavy s aluminiovým rámem má pevnou konstrukci, masivní ucho a zaklapávací zámky na klíček. Uvnitř jsou vyjímatelné dělící přepážky, kterým si můžete kufřík rozdělit podle svých potřeb. Součástí je také široký popruh k nošení přes rameno. Rozměry: 33,8 x 21,9 x 26,5cm Kadeřnické Potřeby PePe Professional Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional – firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: “Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes.” V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Salon Komplet
  • EAN: P10215
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Salon Komplet Kufr kadeřnický Alu černý
Salon Komplet Kufr kadeřnický Alu černý
1360