Salon Komplet Kadeřnická taška Matsuzaki

750 

Salon Komplet Kadeřnická taška Matsuzaki od značky s dlouholetou tradicí Salon Komplet je k dispizici za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Salon Komplet Kadeřnická taška Matsuzaki stojí ted u nás 750 Kč.

Popis

Salon Komplet Kadeřnická taška Matsuzaki od výrobce s dobrým jménem Salon Komplet je právě nyní na našich stránkách v akci. Našim cílem je vaše spokojenost.

Maximálně prostorná taška na kadeřnické potřeby v černém provedení s odepínatelným popruhem přes rameno. Ve spodní části jsou dvě patra, jedno z nich slouží k umístění nůžek. Po stranách tašky jsou menší kapsičky. Ve vnitřní části jsou tři menší kapsy, na protější straně je jedna velká. Rozměry tašky jsou 23 x 35 x 19 cm. KADEŘNICKÉ POTŘEBY PEPE PROFESSIONAL Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional – firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: “Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes.” V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Salon Komplet
  • EAN: 238410
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Salon Komplet Kadeřnická taška Matsuzaki
Salon Komplet Kadeřnická taška Matsuzaki
750