Rukavice nitrilové bez pudru (100ks) – černé, M

280 

Rukavice nitrilové bez pudru (100ks) – černé, M od kvalitního výrobce je k dostání levně a pohodlně online. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Rukavice nitrilové bez pudru (100ks) – černé, M právě nyní za bezkonkurenční cenu 280 Kč.

Popis

Rukavice nitrilové bez pudru (100ks) – černé, M od dodavatele se skvělou pověstí jde u nás právě teď pořídit výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Rukavice nitrilové bez pudru (100ks) – černé, M

Jednorázové nesterilní rukavice z nitrilu, černé barvy. Doporučuje se všem uživatelům, kteří přicházejí do styku s potenciálně infekčními materiály, chemikáliemi, dezinfekčními prostředky. Poskytují vynikající ochrannou bariéru proti virům a krevním patogenům. Jsou vhodné jako ochrana při vyšetřeních a kosmetických zákrocích.

Doporučené použití rukavic: laboratoře, lékárny, nemocnice, potravinářský průmysl, kadeřnictví, kosmetika, tetovací salony, mechanici vozidel, drobné domácí práce.

Rukavice mají univerzální tvar a hladký povrch. Neobsahují pudr, čímž se minimalizuje riziko poškození pokožky. Rukavice poskytují výbornou citlivost prstů. Vhodné pro osoby alergické na latex. 

Velikost: M
Materiál: nitril
Balení: 100 ks
Barva: černá

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • EAN: 710088
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Rukavice nitrilové bez pudru (100ks) - černé
Rukavice nitrilové bez pudru (100ks) – černé, M
280