Proraso Wood and Spice Shaving Cream 275ml – Krém na holení

520 

Proraso Wood and Spice Shaving Cream 275ml – Krém na holení od naší známé značky Proraso jde u nás právě teď pořídit výhodně. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Proraso Wood and Spice Shaving Cream 275ml – Krém na holení aktuálně výhodně za 520 Kč.

Popis

Proraso Wood and Spice Shaving Cream 275ml – Krém na holení od značky Proraso je právě teď za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Chrání, zjemňuje a zabraňuje podráždění. Klasické složení krému Proraso bylo obohaceno drahými oleji, aby krému dodaly hloubku a konzistenci. Produkt je navržen tak, aby chránil pokožku před mechanickým působením holícího strojku a umožnil tak hladké oholení. Alkalické pH mýdla podporuje pohlcování vody vousem, který se okamžitě stává měkkým a snadno se holí. Vůně: Cedrové dřevo s jemnými tóny jantaru.Použítí: Pěnový krém na bázi vody se aplikuje pomocí kruhového pohybu štětce nebo prstů na holenou oblast. Břitva sklouzne přes kůži rovnoměrně, bez odporu. Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395007103
  • Další vlastnosti: Objem 275 ml. Řada Proraso Wood and Spice.  . . . . . . . . .
Proraso Wood and Spice Shaving Cream 275ml - Krém na holení
Proraso Wood and Spice Shaving Cream 275ml – Krém na holení
520