Proraso Wood and Spice Cologne 100ml – Kolínská

655 

Proraso Wood and Spice Cologne 100ml – Kolínská od tohoto skvělého výrobce Proraso , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Proraso Wood and Spice Cologne 100ml – Kolínská v akci za 655 Kč.

Popis

Proraso Wood and Spice Cologne 100ml – Kolínská od dodavatele s dlouholetou historií Proraso – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Aplikace kolínské je znamenitým finále služby, které bude zákazníka doprovázet i poté, co opustil holičství. Prodlužuje spokojenost a trvající vzpomínku na salonní zážitek. První funkce kolínské je typická pro parfém: hedonistická. Druhou funkcí je stimulovat regulaci tepla a dodat svěžest. Konečný efekt je úplný: smyslové wellness a tonizování pleti. Vůně: Cedrové dřevo s jemnými tóny jantaru.Použítí: Na dlaň naneste několik kapek a jemně aplikujte na obličej. Nestříkejte kolínskou přímo na kůži. Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395007707
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Proraso Wood and Spice.  . . . . . . . . .
Proraso Wood and Spice Cologne 100ml - Kolínská
Proraso Wood and Spice Cologne 100ml – Kolínská
655