Proraso Wood and Spice Beard Balm 100ml – Balzám na vousy

369 

Proraso Wood and Spice Beard Balm 100ml – Balzám na vousy s pečetí kvality od Proraso je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupujte bezpečně online. Proraso Wood and Spice Beard Balm 100ml – Balzám na vousy k sehnání zrovna v akci za 369 Kč.

Popis

Proraso Wood and Spice Beard Balm 100ml – Balzám na vousy od spolehlivé značky Proraso je momentálně za bezkonkurenční cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Balzám ideální pro první týdny růstu vousů a kníru. Snižuje nepříjemný pocit svrbení, změkčuje vousy a osvěžuje pokožku. Jeho vzorec byl vyvinut pomocí kondicionačních látek, které eliminují elektrostatický náboj ve vousu a vytvoří film na pokožce. Balzám pokožku hydratuje a dovolí ji znovu získat tón a pružnost. Vůně: Cedrové dřevo s jemnými tóny jantaru.Použítí: Aplikujte malé množství do vousů a kníru. Důkladně promasírujte až k pokožce. Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395001651
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Proraso Wood and Spice.  . . . . . . . . .
Proraso Wood and Spice Beard Balm 100ml - Balzám na vousy
Proraso Wood and Spice Beard Balm 100ml – Balzám na vousy
369