Proraso White Kit – Sada na holení pro citlivou pokožku

670 

Proraso White Kit – Sada na holení pro citlivou pokožku od značky s dlouholetou tradicí Proraso je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Získejte tento produkt bezpečně online. Proraso White Kit – Sada na holení pro citlivou pokožku , zboží pořídíte ted u nás za 670 Kč.

Popis

Proraso White Kit – Sada na holení pro citlivou pokožku od této skvělé značky Proraso lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Dárková sada tří základních produktů řady White pro velmi citlivou pokožku s výtažky z aloe vera a zeleného čaje od oblíbené italské značky Proraso. Sada je v dárkové kovové krabici o rozměrech 21,5 x 23 x 7,7 cm. Sada obsahuje: Proraso krém pro citlivou pokožku v tubě 150 ml – mimořádně jemné, husté a krémové mýdlo, které pomocí štětce tvoří měkkou a bohatou pěnu. Ideální pro jemnou pokožku, chrání jako ji neviditelný štít a zabraňuje zarudnutí. Proraso krém před a po holení pro citlivou pokožku 100 ml – ideální způsob, jak se připravit na účinné a bezpečné holení citlivé pokožky. Zjemňuje vousy a jako neviditelný štít chrání kůži před noži. Rovněž usnadňuje klouzání žiletky a pomáhá předcházet podrážděním a mikrořezům. Pro příjemnější, rychlé a snadné oholení bez poškození citlivé pokožky. Proraso balzám po holení pro citlivou pokožku 100 ml – poskytuje okamžitou úlevu bez alkoholu a dokončuje holicí rituál. Kombinuje výhody balzámu, který osvěžuje a oživuje pokožku, s uklidňujícím krémem. Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395003600
  • Další vlastnosti: Objem 2 x 100 ml, 1 x 150 ml. Řada Proraso White – citlivá pleť.  . . . . . . . . .
Proraso White Kit - Sada na holení pro citlivou pokožku
Proraso White Kit – Sada na holení pro citlivou pokožku
670