Proraso Red Kit – Sada na holení

670 

Proraso Red Kit – Sada na holení od této značky Proraso , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Proraso Red Kit – Sada na holení – nyní zakoupíte od 670 Kč.

Popis

Proraso Red Kit – Sada na holení od skvělého výrobce Proraso lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Dárková sada tří základních produktů řady Red pro tvrdé vousy od oblíbené italské značky Proraso. Sada je v dárkové kovové krabici o rozměrech 21,5 x 23 x 7,7 cm. Vzorec produktů je obohacený o santalový olej a bambucké máslo, díky nimž hluboce vyživuje pokožku a udržuje ji jemnou a pružnou. Sada obsahuje: Proraso krém na holení pro tvrdé vousy v tubě 150 ml – produkt je perfektní na zmírnění i těch nejtvrdších vousů, chrání před břitvou a vyživuje pokožku. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších produktů Proraso. Proraso krém před a po holení 100 ml – krém změkčuje vousy a připraví pokožku na klouzání holícího strojku. Zanechává pokožku měkkou a chráněnou. Proraso voda po holení 100 ml – aplikace vody po holení je důležitým dokončením holicího rituálu, které okamžitě uvolní pokožku. Pokožku zanechá pružnou, klidnou, hydratovanou a jemnou. Vůně: Jemné aroma santalového dřeva.Typ vousů: Tvrdé. Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395003617
  • Další vlastnosti: Objem 2 x 100 ml, 1 x 150 ml. Řada Proraso Red – tvrdé vousy.  . . . . . . . . .
Proraso Red Kit - Sada na holení
Proraso Red Kit – Sada na holení
670