Proraso Red After Shave Balm Coarse Beards 100ml – Balzám po holení

325 

Proraso Red After Shave Balm Coarse Beards 100ml – Balzám po holení od našeho známého výrobce Proraso je k dostání levně a pohodlně online. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Proraso Red After Shave Balm Coarse Beards 100ml – Balzám po holení zrovna teď v akci za 325 Kč.

Popis

Proraso Red After Shave Balm Coarse Beards 100ml – Balzám po holení od známé kvalitní značky Proraso . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Pánský balzám na tvář po holení s příjemnou, lehkou, krémovou konzistencí a podmanivou vůní santalového dřeva. Obsahuje bambucké máslo, které se postará o potřebnou výživu, hydrataci a zklidnění pleti, zároveň poskytuje pocit změkčení. Produkt nenese stopy parabenů, silikonů, alkoholu, umělých barviv či olejů a je vhodný zejména pro tvrdé vousy. Použití: Naneste přiměřené množství na oblast tváří a krku po holení a pomocí jemné masáže produkt vpracujte do pokožky. PRORASO Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 6337
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Proraso Red – tvrdé vousy.  . . . . . . . . .
Proraso Red After Shave Balm Coarse Beards 100ml - Balzám po holení
Proraso Red After Shave Balm Coarse Beards 100ml – Balzám po holení
325