Proraso Razor – Břitva na holení

1605 

Proraso Razor – Břitva na holení od dodavatele se skvělou pověstí Proraso je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Proraso Razor – Břitva na holení – produkt momentálně prodáváme za 1605 Kč.

Popis

Proraso Razor – Břitva na holení od společnosti s předním postavením na trhu Proraso je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně online.

Holicí břitva typu shavette od Proraso. Je podobná klasické břitvě, ale s tím rozdílem, že je na klasické výměnné čepelky a tak se nemusíte starat o obtahování nebo broušení. Dřevěná rukojeť je vyrobena z ořechového dřeva a je voděodolná. Ozdobená je logem značky Proraso. Břitva funguje se “single-edge” čepelemi či jakokouliv žiletkou se dvěma břity zlomenou napůl. Držák na žiletku je vyroben z nerezové oceli a disponuje drážkováním pro lepší uchopení. Břitvy typu shavette jsou velmi oblíbené u profesionálních holičů, protože čepel lze snadno a rychle měnit mezi zákazníky. Břitvy jsou skvělé pro detailní práci a jsou velmi pohodlné v ruce. Shavetta je vhodná jak do holičství, tak i pro ty, kteří si netroufají na břitvu. Použití: Klasickou žiletku přehněte v obalu po její délce na půl a zlomte. Obě poloviny pak můžete použít do shavetty. Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395002702
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Proraso Razor - Břitva na holení
Proraso Razor – Břitva na holení
1605