Proraso Old Style Brush – Kartáč na vousy

335 

Proraso Old Style Brush – Kartáč na vousy od spolehlivého výrobce Proraso . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Proraso Old Style Brush – Kartáč na vousy právě nyní za 335 Kč.

Popis

Proraso Old Style Brush – Kartáč na vousy od dodavatele se skvělou pověstí Proraso je k dostání teď opravdu levně. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Nostalgický kartáč na vousy se dřevěnou rukojetí Proraso je nejnovějším přírůstkem do rostoucího sortimentu Proraso pro péči o vousy a knír. Jeho dřevěná rukojeť padne díky ovalnému tvaru přesně do ruky. Na rukojeti je vyleptáno pověstné logo Proraso. Štětiny jsou kombinací přírodních vláken a nylonu. Jedná se o kartáč na knír a vousy, tedy je menší než běžné kartáče. rozměry: 8 x 4 cm štětiny: kančí a nylonové Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395002726
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Kartáče na vousy.  . . . . . . . . .
Proraso Old Style Brush - Kartáč na vousy
Proraso Old Style Brush – Kartáč na vousy
335