Proraso Hair Brush – Kartáč na vlasy

335 

Proraso Hair Brush – Kartáč na vlasy od naší známé značky Proraso je právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Proraso Hair Brush – Kartáč na vlasy stojí ted u nás 335 Kč.

Popis

Proraso Hair Brush – Kartáč na vlasy od této skvělé značky Proraso lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Vlasový kartáč Proraso má ergonomickou dřevěnou rukojeť, která se pohodlně drží v dlani. Speciální směs přírodních a syntetických štětin udrží vaše vlasy stylové a pod kontrolou. Laserově gravírovaná rukojeť je ozdobena slavným italským znakem Proraso štětiny: nylonové a kančí rozměry: 10,7 x 6,3 cm Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395002566
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
Proraso Hair Brush - Kartáč na vlasy
Proraso Hair Brush – Kartáč na vlasy
335