Proraso Green After Shave Balm 100ml – Balzám po holení

325 

Proraso Green After Shave Balm 100ml – Balzám po holení od tohoto předního výrobce Proraso , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Proraso Green After Shave Balm 100ml – Balzám po holení momentálně v akci za 325 Kč.

Popis

Proraso Green After Shave Balm 100ml – Balzám po holení od této skvělé značky Proraso je právě teď za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Tento balzám po holení poskytuje okamžitou úlevu bez alkoholu a zakončuje holicí rituál. Kombinuje výhody balzámu, který osvěžuje a oživuje pokožku, s uklidňujícím krémem. Jeho vzorec neobsahuje alkohol a je obohacen eukalyptovým olejem a mentolem pro zlepšení hydratace, čištění a tonizování pokožky s osvěžujícím a revitalizačním účinkem. Vyrobeno v Itálii. Použití: Aplikujte na obličej a jemně vmasírujte pro usnadnění vstřebávání.Vůně: Jemný a svěží eukalyptus. Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395001101
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Proraso Green – zklidnění.  . . . . . . . . .
Proraso Green After Shave Balm 100ml - Balzám po holení
Proraso Green After Shave Balm 100ml – Balzám po holení
325