Proraso Duo Red sada na holení

535 

Proraso Duo Red sada na holení od společnosti s předním postavením na trhu Proraso . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Proraso Duo Red sada na holení aktuálně v akci od 535 Kč.

Popis

Proraso Duo Red sada na holení od značky Proraso . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Sada produktů řady Red, určená pro tvrdé vousy a obohacená o santalový olej a bambucké máslo, obsahuje: Proraso krém na holení pro tvrdé vousy v tubě 150 ml – produkt je perfektní na zmírnění i těch nejtvrdších vousů, chrání před břitvou a vyživuje pokožku. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších produktů Proraso. Proraso voda po holení 100 ml – aplikace vody po holení je důležitým dokončením holicího rituálu, které okamžitě uvolní pokožku. Pokožku zanechá pružnou, klidnou, hydratovanou a jemnou. Vůně: Jemné aroma santalového dřeva. Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 6631
  • Další vlastnosti: Objem 1x 100 ml, 1x 150 ml. Řada Proraso Red – tvrdé vousy.  . . . . . . . . .
Proraso Duo Red sada na holení
Proraso Duo Red sada na holení
535