Proraso Cypress & Vetyver Shaving Cream 275ml – Krém na holení

495 

Proraso Cypress & Vetyver Shaving Cream 275ml – Krém na holení od spolehlivého výrobce Proraso je k dispizici za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Proraso Cypress & Vetyver Shaving Cream 275ml – Krém na holení výhodně za cenu 495 Kč.

Popis

Proraso Cypress & Vetyver Shaving Cream 275ml – Krém na holení značky Proraso . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Proraso Shaving Cream Cypress & Vetyver je součástí série “Proraso Single Blade”, což je profesionální řada technicky dokonalých textur. Krém je vyroben tak, aby poskytoval jednodušší a hladší “single blade” holení s dokonalým výsledkem. Některé techniky vyžadují speciální produkty, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly lepší klouzání, byly kompaktnější a zároveň krémovější. Tato řada se vyznačuje svou konzistencí a usnadňuje hladký pohyb během holení. Krém se nedoporučuje používat s multiblade systémy kvůli hustému složení. Vůně: Dřevěná, mužská vůně cypřiše a čerstvého vetyveru. Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395007127
  • Další vlastnosti: Objem 275 ml. Řada Proraso Cypress & Vetyver.  . . . . . . . . .
Proraso Cypress & Vetyver Shaving Cream 275ml - Krém na holení
Proraso Cypress & Vetyver Shaving Cream 275ml – Krém na holení
495