Proraso Cypress & Vetyver Cologne 100ml – Kolínská

630 

Proraso Cypress & Vetyver Cologne 100ml – Kolínská od kvalitního výrobce Proraso je k sehnání u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Proraso Cypress & Vetyver Cologne 100ml – Kolínská ve slevě pouze nyní za 630 Kč.

Popis

Proraso Cypress & Vetyver Cologne 100ml – Kolínská od dodavatele s dlouholetou historií Proraso je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Tato kolínská udělá z Vašeho rutinního holení profesionální a jedinečnou záležitost s dokonalým výsledkem. Proraso Cypress & Vetyver Cologne je navržena tak, aby poskytovala originální a příjemnou mužskou vůni. Tento produkt je konečným dotekem v rutině skutečného potěšení. Nedoporučuje se pro multiblade systémy kvůli hustému složení. Vůně: Dřevěná, mužská vůně cypřiše a čerstvého vetyveru. Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395007721
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Proraso Cypress & Vetyver.  . . . . . . . . .
Proraso Cypress & Vetyver Cologne 100ml - Kolínská
Proraso Cypress & Vetyver Cologne 100ml – Kolínská
630