Proraso Cypress & Vetyver After Shave Balm 100ml – Balzám po holení

429 

Proraso Cypress & Vetyver After Shave Balm 100ml – Balzám po holení od společnosti se zárukou kvality Proraso – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Proraso Cypress & Vetyver After Shave Balm 100ml – Balzám po holení – cena 429 Kč.

Popis

Proraso Cypress & Vetyver After Shave Balm 100ml – Balzám po holení od kvalitního výrobce Proraso lze nakoupit u nás za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Proraso balzám po holení Cypress & Vetyver je součástí série “Proraso Single Blade”, profesionální řady technicky dokonalých textur. Vyroben je tak, aby poskytoval jednodušší a hladší “single blade” holení s dokonalým výsledkem. Některé techniky vyžadují speciální produkty, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly lepší klouzání, byly kompaktnější a krémovější. Díky tomuto balzámu po holení pokožka zůstává zdravá. Tekutá a měkká textura uklidňuje pokožku po holení a poskytuje okamžitý komfort. Balzám má dřevěnou, mužskou vůni cypřiše a čerstvého vetyveru. Neobsahuje alkohol. Nedoporučuje se pro multiblade systémy kvůli hustému složení. Vůně: Dřevěná, mužská vůně cypřiše a čerstvého vetyveru. Proraso Na počátku zrodu italské značky Proraso stála malá florentská laboratoř, která experimentovala s novými produkty již v roce 1948. Byl to čas inovací a změn, čas důvěry v budoucnost a v malé podnikání, které chtělo růst. Jednalo se o rok krému na holení a po holení, který překvapil svou čerstvostí a efektivitou: nejprve si ho osvojili italští holiči a následně i rychle rostoucí počet domácích uživatelů. Způsob holení se změnil v Itálii, která toužila po změně. Laboratoře Proraso vytvářejí produkty, které úspěšně čelí testu času, vzdorují přechodným trendům a stávají se klasikou. Jejich složení založené na přírodních a důvěryhodných složkách je postupně obohacováno a vylepšováno, balení jsou obnovovány a nové produktové řady si získávají nové fanoušky. Základním principem však stále zůstává motiv Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvářet profesionální a kvalitní výrobky, které poskytují příjemné a dokonalé oholení v holičství i doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Proraso
  • EAN: 8004395007820
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Proraso Cypress & Vetyver.  . . . . . . . . .
Proraso Cypress & Vetyver After Shave Balm 100ml - Balzám po holení
Proraso Cypress & Vetyver After Shave Balm 100ml – Balzám po holení
429