Progline Super Line Satin finish 5,5″ – Profesionální efilační nůžky

735 

Progline Super Line Satin finish 5,5″ – Profesionální efilační nůžky od výrobce se skvělou pověstí Progline je právě teď u nás za super cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Progline Super Line Satin finish 5,5″ – Profesionální efilační nůžky levně za 735 Kč.

Popis

Progline Super Line Satin finish 5,5″ – Profesionální efilační nůžky od kvalitního výrobce Progline lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Vlastnosti nůžek: efilační nůžky vybaveny 31 zuby velikost nůžek 5,5″ délka čepele 6 cm nerezová ocel se saténovou úpravou jedna čepel je vybavena mikro zuby, které brání sklouznutí vlasů Doporučená údržba: Čím lépe se o svůj pracovní nástroj budete starat, tím déle vám vydrží v perfektní kondici. nůžky používejte výhradně na stříhání vlasů, nikoliv na jiné materiály nůžky pravidelně promazávejte, čistěte kartáčkem či hadříkem chraňte nůžky před pádem zamezte kontaktu čepelí se sponkami, kartáči či hřebeny nůžky ukládejte do ochranného pouzdra Super Line by Progline Začínáte s kadeřnickou profesí a hledáte vhodný pracovní nástroj? S nůžkami z řady Super Line rozhodně nešlápnete vedle. Jedná se o mimořádně kvalitní nůžky s vysoce přitažlivým designem, a to díky saténové, stříbrné úpravě a doplňkům v černé a zlaté barvě. Vyrobeny jsou z precizní chirurgické oceli a ergonomické tvarování zajistí co nejmenší zatížení ruky. Čepele jsou vybaveny mikro zuby, které brání sklouznutí vlasů z nástroje. V této řade naleznete jak klasické, tak efilační nůžky ve velikostech 5″, 5,5″ a 6″. PROGLINE Rodinná firma z Polska, která hraje prim v oblasti kadeřnických nástrojů nejen ve své zemi, ale i v dalších oblastech světa. Na trhu funguje již déle než 35 let a její portfolio produktů je skutečně široké. Kromě kadeřnických nůžek nabízí také pracovní nástroje pro kosmetology, podiatry či specialisty na manikúru, pedikúru, modelaci obočí nebo prodlužování řas. Produkty jsou vyráběny ve vlastní továrně v Asii a vynikají mimořádnou kvalitou, a to zejména díky použitým materiálům, speciálně vysoce kvalitní lékařské oceli původem z Japonska či Německa. Dalším specifikem je ruční broušení každého nástroje. To zaručuje naprostou preciznost řezu a skutečně dlouhou dobu ostrosti. Veškeré produkty vznikají za pomocí nejmodernějších technologií, velkou zásluhu na úspěchu firmy má ale také skupina mimořádně šikovných lidí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Progline
  • EAN: 5903857401127
  • Další vlastnosti: Kadeřnické nůžky Efilační. Řada Progline Super Line.  . . . . . . . . .
Progline Super Line Satin finish 5
Progline Super Line Satin finish 5,5″ – Profesionální efilační nůžky
735