Progline Procut Gold 5,5″ – Profesionální kadeřnické nůžky

1909 

Progline Procut Gold 5,5″ – Profesionální kadeřnické nůžky od společnosti s dlouholetou tradicí Progline – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Progline Procut Gold 5,5″ – Profesionální kadeřnické nůžky levně za 1909 Kč.

Popis

Progline Procut Gold 5,5″ – Profesionální kadeřnické nůžky od naší známé značky Progline je momentálně ve výhodné akci. Našim cílem je vaše spokojenost.

Vlastnosti nůžek: profesionální ofsetové kadeřnické nůžky ve výjimečném zlatém provedení velikost nůžek 5,5″ délka čepele 5,5 cm extrémně ostré čepele zajistí dokonale přesný a hladký střih nastavitelný středový šroub odnímatelná malíková opěrka Doporučená údržba: Čím lépe se o svůj pracovní nástroj budete starat, tím déle vám vydrží v perfektní kondici. nůžky používejte výhradně na stříhání vlasů, nikoliv na jiné materiály nůžky pravidelně promazávejte, čistěte kartáčkem či hadříkem chraňte nůžky před pádem zamezte kontaktu čepelí se sponkami, kartáči či hřebeny nůžky ukládejte do ochranného pouzdra Procut Gold Line by Progline Mimořádná elegance a půvab se protínají spolu s maximální kvalitou v případě profesionálních kadeřnických nůžek z řady Gold. Vzhled je jejich jednoznačnou devizou, nesmíme ale zapomenout na všechny další kvality, které nástroje mají. Jsou vyrobeny z prvotřídní oceli AISI 420, která je silně odolná proti korozi a poškození. Čepele ručně brousí špičkoví profesionálové, spolehnout se tak můžete na skutečně hladký a přesný střih. Řada nabízí modely o velikostech 5,5″ a 6″. Dodávány jsou v elegantním černém pouzdře, které chrání před pádem či jiným poničením. PROGLINE Rodinná firma z Polska, která hraje prim v oblasti kadeřnických nástrojů nejen ve své zemi, ale i v dalších oblastech světa. Na trhu funguje již déle než 35 let a její portfolio produktů je skutečně široké. Kromě kadeřnických nůžek nabízí také pracovní nástroje pro kosmetology, podiatry či specialisty na manikúru, pedikúru, modelaci obočí nebo prodlužování řas. Produkty jsou vyráběny ve vlastní továrně v Asii a vynikají mimořádnou kvalitou, a to zejména díky použitým materiálům, speciálně vysoce kvalitní lékařské oceli původem z Japonska či Německa. Dalším specifikem je ruční broušení každého nástroje. To zaručuje naprostou preciznost řezu a skutečně dlouhou dobu ostrosti. Veškeré produkty vznikají za pomocí nejmodernějších technologií, velkou zásluhu na úspěchu firmy má ale také skupina mimořádně šikovných lidí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Progline
  • EAN: 5903857400885
  • Další vlastnosti: Kadeřnické nůžky Klasické. Řada Progline Procut Gold Line.  . . . . . . . . .
Progline Procut Gold 5
Progline Procut Gold 5,5″ – Profesionální kadeřnické nůžky
1909