Progline Procut Black 6,5″ Left Moving Ring – Profesionální kadeřnické nůžky

2548 

Progline Procut Black 6,5″ Left Moving Ring – Profesionální kadeřnické nůžky od dodavatele s dobrým jménem Progline – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Progline Procut Black 6,5″ Left Moving Ring – Profesionální kadeřnické nůžky levně za cenu 2548 Kč.

Popis

Progline Procut Black 6,5″ Left Moving Ring – Profesionální kadeřnické nůžky od značky s dobrým jménem Progline . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Vlastnosti nůžek: profesionální ofsetové kadeřnické nůžky vhodné pro leváky velikost nůžek 6,5″ délka čepele 6 cm vysoce kvalitní ocel s černým titanovým povrchem nastavitelný středový šroub umožňují rychlou a přesnou práci díky rotujícímu kroužku lze během stříhání volně otáčet palcem pevná malíková opěrka Doporučená údržba: Čím lépe se o svůj pracovní nástroj budete starat, tím déle vám vydrží v perfektní kondici. nůžky používejte výhradně na stříhání vlasů, nikoliv na jiné materiály nůžky pravidelně promazávejte, čistěte kartáčkem či hadříkem chraňte nůžky před pádem zamezte kontaktu čepelí se sponkami, kartáči či hřebeny nůžky ukládejte do ochranného pouzdra Procut Black Line by Progline Mimořádně luxusní vzhled a špičková kvalita. Tyto vlastnosti zcela jistě ocení profesionálové v oboru kadeřnictví a holičství. Nůžky vyrobené z odolné japonské oceli, potažené sytě černou titanovou vrstvou, napomohou k naprosto dokonalému a hladkému střihu vlasů. Speciální povlak prodlužuje životnost nůžek, zároveň se skvěle hodí pro osoby s alergií na nikl. V řadě lze vybrat z mnoha tvarů (klasické či ofsetové) či velikostí (od 5″ do 7″). Vhodný nástroj si vyberou praváci i leváci. Nůžky jsou dodávány spolu s elegantním černým pouzdrem, které je chrání před poškozením. PROGLINE Rodinná firma z Polska, která hraje prim v oblasti kadeřnických nástrojů nejen ve své zemi, ale i v dalších oblastech světa. Na trhu funguje již déle než 35 let a její portfolio produktů je skutečně široké. Kromě kadeřnických nůžek nabízí také pracovní nástroje pro kosmetology, podiatry či specialisty na manikúru, pedikúru, modelaci obočí nebo prodlužování řas. Produkty jsou vyráběny ve vlastní továrně v Asii a vynikají mimořádnou kvalitou, a to zejména díky použitým materiálům, speciálně vysoce kvalitní lékařské oceli původem z Japonska či Německa. Dalším specifikem je ruční broušení každého nástroje. To zaručuje naprostou preciznost řezu a skutečně dlouhou dobu ostrosti. Veškeré produkty vznikají za pomocí nejmodernějších technologií, velkou zásluhu na úspěchu firmy má ale také skupina mimořádně šikovných lidí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Progline
  • EAN: 5903857400854
  • Další vlastnosti: Kadeřnické nůžky Klasické. Řada Progline Procut Black Line.  . . . . . . . . .
Progline Procut Black 6
Progline Procut Black 6,5″ Left Moving Ring – Profesionální kadeřnické nůžky
2548