Progline Hair Styling Knife 7″ – Seřezávač vlasů

352 

Progline Hair Styling Knife 7″ – Seřezávač vlasů od této spolehlivé značky Progline je u nás za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Progline Hair Styling Knife 7″ – Seřezávač vlasů právě nyní za skvělou cenu 352 Kč.

Popis

Progline Hair Styling Knife 7″ – Seřezávač vlasů od skvělé značky Progline je u nás k dispozici opravdu výhodně. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Vlastnosti: profesionální kadeřnický nůž z chirurgické oceli leštěný do vysokého lesku celková délka 7”, cca 18 cm vybaven ostrou, snadno vyměnitelnou čepelí rukojeť nože končí širokým hrotem Doporučení: pravidelně čistěte za pomocí kartáčku či hadříku chraňte nástroj před pádem RAZORS AND HAIRSTYLING KNIVES Pánské barber shopy v posledních letech zažily skutečný boom, o tom není pochyb. Vybavení pro ně spolehlivě vyberete mezi produkty značky Progline. Nástroje jsou vyráběny z nejkvalitnější nerezové oceli. Ta se vyznačuje mimořádně dlouhou životností a velmi vysokou odolností proti poškození. Břitvy a strojky jsou nabízeny ve velikostech od 6″ do 7″. Mají ergonomicky tvarované rukojeti a díky tomu je práce s nimi skutečně příjemná a snadná. Majstrštykem z nabídky jsou nože vybavené otočnými kroužky, které zajišťují volný pohyb palce. Nástroje jsou nejen kvalitní, ale také designové. V portfoliu naleznete například břitvu se vzorem pánského kníru či elegantní holící strojek s rukojetí ze dřeva. PROGLINE Rodinná firma z Polska, která hraje prim v oblasti kadeřnických nástrojů nejen ve své zemi, ale i v dalších oblastech světa. Na trhu funguje již déle než 35 let a její portfolio produktů je skutečně široké. Kromě kadeřnických nůžek vyrábí také pracovní nástroje pro kosmetology, podiatry či specialisty na manikúru, pedikúru, modelaci obočí nebo prodlužování řas. Produkty jsou vyráběny ve vlastní továrně v Asii a vynikají mimořádnou kvalitou, a to zejména díky použitým materiálům, speciálně vysoce kvalitní lékařské oceli původem z Japonska či Německa. Další specifikem je ruční broušení každého nástroje. To zaručuje naprostou preciznost řezu a skutečně dlouhou dobu ostrosti. Veškeré produkty vznikají za pomocí nejmodernějších technologií, velkou zásluhu na úspěchu firmy má ale také skupina mimořádně šikovných lidí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Progline
  • EAN: 5903857401585
  • Další vlastnosti: Řada Progline Razors and hairstyling knives.  . . . . . . . . .
Progline Hair Styling Knife 7" - Seřezávač vlasů
Progline Hair Styling Knife 7″ – Seřezávač vlasů
352