Preciosa Crystal Faerie – Unicorn Tears 5g

369 

Preciosa Crystal Faerie – Unicorn Tears 5g od dodavatele s dlouholetou historií Preciosa lze pořídit u nás za příznivou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Preciosa Crystal Faerie – Unicorn Tears 5g – nyní můžete mít za 369 Kč.

Katalogové číslo: 714901 Kategorie: , Štítek:

Popis

Preciosa Crystal Faerie – Unicorn Tears 5g od této značky Preciosa . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Preciosa Crystal Faerie – Unicorn Tears 5g

Preciosa Components, přední světový výrobce autentického českého křišťálu a šperkových kamenů, představuje zcela nový produkt pro krásnější nehty: Crystal Faerie – křišťálový závoj na nehty.

Díky promyšlené kombinaci křišťálových kuliček a dvoušpiček, jejichž povrch zajišťuje maximální možný odraz světla, dodá Crystal Faerie nehtům jedinečný lesk a třpyt. Zároveň si Crystal Faerie, vzhledem k promyšlenému poměru obou složek, zachovává ideální vlastnosti pro snadnou aplikaci.

Crystal Faerie je součástí nejvyšší produktové řady MAXIMA, která je bez olova, šetrná k životnímu prostředí a splňuje všechny legislativní standardy.

Balení 5g.

 

Informace o produktu

  • Značka: Preciosa
  • EAN: 714901
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Preciosa Crystal Faerie - Unicorn Tears 5g
Preciosa Crystal Faerie – Unicorn Tears 5g
369