Preciosa Crystal Faerie – Rosé All Day 5g

369 

Preciosa Crystal Faerie – Rosé All Day 5g od známé značky Preciosa , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Preciosa Crystal Faerie – Rosé All Day 5g výhodně za super cenu 369 Kč.

Katalogové číslo: 714904 Kategorie: , Štítek:

Popis

Preciosa Crystal Faerie – Rosé All Day 5g od známého výrobce Preciosa je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Preciosa Crystal Faerie – Rosé All Day 5g

Preciosa Components, přední světový výrobce autentického českého křišťálu a šperkových kamenů, představuje zcela nový produkt pro krásnější nehty: Crystal Faerie – křišťálový závoj na nehty.

Díky promyšlené kombinaci křišťálových kuliček a dvoušpiček, jejichž povrch zajišťuje maximální možný odraz světla, dodá Crystal Faerie nehtům jedinečný lesk a třpyt. Zároveň si Crystal Faerie, vzhledem k promyšlenému poměru obou složek, zachovává ideální vlastnosti pro snadnou aplikaci.

Crystal Faerie je součástí nejvyšší produktové řady MAXIMA, která je bez olova, šetrná k životnímu prostředí a splňuje všechny legislativní standardy.

Balení 5g.

 

Informace o produktu

  • Značka: Preciosa
  • EAN: 714904
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Preciosa Crystal Faerie - Rosé All Day 5g
Preciosa Crystal Faerie – Rosé All Day 5g
369