Prada Candy – EDP 50 ml

2014 

Prada Candy – EDP 50 ml od dodavatele s dlouholetou historií Prada je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Prada Candy – EDP 50 ml , zboží pořídíte ted u nás za 2014 Kč.

Katalogové číslo: 8435137727094 Kategorie: , Štítek:

Popis

Prada Candy – EDP 50 ml od společnosti Prada , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Candy od značky Prada je dámská, orientálně-sladší vůně. Kompozice vůně vítá hned v úvodu elegantní směsí pižma, která se stylově mísí s vanilkovými tóny benzoinu. Vůni zakončuje sladký karamel v základu vůně. Na trh byla uvedena v roce 2011.

 

Informace o produktu

  • Značka: Prada
  • EAN: 8435137727094
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”benzoin”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”karamel”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}.  . . . . . . . . .
Prada Candy - EDP 50 ml
Prada Candy – EDP 50 ml
2014