PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% – Barvení se zesvětlením Set Lovin/Black – Zesvětlení: Delux 9%

399 

PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% – Barvení se zesvětlením Set Lovin/Black – Zesvětlení: Delux 9% od této značky PePe Professional – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% – Barvení se zesvětlením Set Lovin/Black – Zesvětlení: Delux 9% výhodně za super cenu 399 Kč.

Katalogové číslo: 5162_C_3879 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% – Barvení se zesvětlením Set Lovin/Black – Zesvětlení: Delux 9% od známé značky PePe Professional je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Barvící set určený k barvám Lovin a barvám Black pro permanentní barvení vlasů se zesvětlením. Výběr nejvhodnějších pomůcek pro každé barvení. Delux set obsahuje: Misku na míchání barvy o objemu 250ml s antiskluzným kroužkem na spodní straně bez ručky. Profesionální barvící štětec. Vysoce účinný vyvíjející oxidant síly 9%, šetrný k vlasům i k pokožce hlavy, 150 ml. Latexové jednorázové rukavice, velikost M. Šetrný balzám na vlasy Affinage Nutri-Restore 100ml s kyselým pH 3,5-4,5 a formulí na ochranu barvy, ideální jako péče po barvení. Standardní set obsahuje: Misku na míchání barvy o objemu 250ml s antiskuzným kroužkem na spodní straně bez ručky. Profesionální barvící štětec. Vysoce účinný vyvíjející oxidant síly 9%, šetrný k vlasům i k pokožce hlavy, 150 ml. Latexové jednorázové rukavice, velikost M. Šampon a maska s kyselým pH 3,5-4,5 s formulí na ochranu barvy 10ml + 10ml.

 

Informace o produktu

  • Značka: PePe Professional
  • EAN: 5162_C_3879
  • Další vlastnosti: Set Lovin/Black – Zesvětlení Delux 9%.  . . . . . . . . .
PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% - Barvení se zesvětlením Set Lovin/Black - Zesvětlení: Delux 9%
PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% – Barvení se zesvětlením Set Lovin/Black – Zesvětlení: Delux 9%
399