Parlux Digitalyon – Ionizační fén

4560 

Parlux Digitalyon – Ionizační fén od dodavatele s dobrým jménem Parlux je k dostání výhodně. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Parlux Digitalyon – Ionizační fén právě nyní za 4560 Kč.

Katalogové číslo: 6566 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Parlux Digitalyon – Ionizační fén od značky se skvělou pověstí Parlux je momentálně za bezkonkurenční cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Inovovaný fén z dílny značky Parlux je vybaven novými digitálními technologiemi, které mají na svědomí vyšší výkon a následnou příjemnější a rychlejší úpravu vlasů. Fén je oproti předchozím řadám odlehčen a sestaven do větší rovnováhy a práce s ním je maximálně snadná a pohodlná. Během fénování nedochází k přehřívání přední části. Speciální ionizační technologie umí vodu z vlasů tříštit na mikročástice. Část se okamžitě odpaří, zbytek prostupuje spolu s teplem dovnitř vlasů a napomáhá je tak udržet optimálně hydratované a hebké. Topné těleso vyvíjí stále stejnou teplotu vzduchu a díky tomu je vysoušení rychlé a šetrné. Filtr spolu s HFS systémem zabraňují pronikání nečistot a vlasů do fénu, což značně prodlužuje jeho životnost. Další parametry: výkon 2 400 W digitální monitor E-Lyon® patentované systémy filtrace a HFS antibakteriální povrch vysoce odolný kabel o délce 3 m 2 tlačítka pro ovládání rychlosti a teploty vzduchu rychlé tlačítko pro studený vzduch 2 velikosti trysek PARLUX Společnost Parlux, která je ideálním partnerem pro spolupráci s nejmodernějšími kadeřníky, splňuje ty nejnáročnější potřeby tím, že nabízí širokou škálu profesionálních nástrojů navržených tak, aby splňovaly specifické požadavky na vysoký výkon a spolehlivost. Je to moderní a dynamická společnost, která nabízí inovativní technologie v oblasti designu, montáže, testování a pomoci v oblasti profesionálních výrobků zaměřených na náročné a neustále se vyvíjející zákazníky. Design produktů firmy Parlux byl vždy inspirován čistým estetickým profilem s jasnými liniemi a jednoduchými geometrickými tvary, které zaručují dokonalou ergonomii a jednoduchost použití.

 

Informace o produktu

  • Značka: Parlux
  • EAN: 6566
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Parlux Digitalyon - Ionizační fén
Parlux Digitalyon – Ionizační fén
4560