Parlux Ardent Barber Tech Ionic – Stříbrný

2680 

Parlux Ardent Barber Tech Ionic – Stříbrný od našeho výrobce Parlux . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Parlux Ardent Barber Tech Ionic – Stříbrný výhodně ted u nás za 2680 Kč.

Katalogové číslo: 8021233132025 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Parlux Ardent Barber Tech Ionic – Stříbrný od společnosti Parlux je právě teď u nás za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Parlux ARDENT® je první profesionální fén PARLUX speciálně navržen tak, aby vyhovoval požadavkům moderních holičství. Jedná se o fén na vlasy s vintage designem a leštěným grafitovým povrchem, který obsahuje technologii na vysoké úrovni schopnou splnit požadavky nejnáročnějších profesionálů. Přední část fénu je vyrobená tak, aby dobře odolávala přehřívání, profesionální AC motor má dluhodobou výdrž až 2000 hodin a geometrický topný článek dosahuje výkonu až 1800 wattů. Fén dosahuje vysokého výkonu díky záporným iontům, což zaručuje rychlé vysoušení a jemný a lesklý efekt. Mimo to je produkt eco-friendly, protože je vyroben z vysoce recyklovatelných materiálů a efektivně šetří energii. Tlumič zaručuje tiché používání. Parametry: výkon: 1800 W rychlost proudění: 61 m³/hod životnost motoru: 2000 hodin délka kabelu: 3 m 2 rychlosti iontová technologie přední “anti-heating” část 4 teplotní nastavení přepínače vepředu – pro pohodlné použití také pro leváky barva: stříbrná Obsah balení: Fén, tryska. Parlux Společnost Parlux, která je ideálním partnerem pro spolupráci s nejmodernějšími kadeřníky, splňuje ty nejnáročnější potřeby tím, že nabízí širokou škálu profesionálních nástrojů navržených tak, aby splňovaly specifické požadavky na vysoký výkon a spolehlivost. Je to moderní a dynamická společnost, která nabízí inovativní technologie v oblasti designu, montáže, testování a pomoci v oblasti profesionálních výrobků zaměřených na náročné a neustále se vyvíjející zákazníky. Design produktů firmy Parlux byl vždy inspirován čistým estetickým profilem s jasnými liniemi a jednoduchými geometrickými tvary, které zaručují dokonalou ergonomii a jednoduchost použití.

 

Informace o produktu

  • Značka: Parlux
  • EAN: 8021233132025
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Parlux Ardent Barber Tech Ionic - Stříbrný
Parlux Ardent Barber Tech Ionic – Stříbrný
2680