Parker cestovní strojek v koženém pouzdře

699 

Parker cestovní strojek v koženém pouzdře od kvalitní společnosti Parker je k dostání za výborné peníze. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Parker cestovní strojek v koženém pouzdře na našich stránkách za 699 Kč.

Popis

Parker cestovní strojek v koženém pouzdře od značky Parker je k dostání online za výhodnout cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Praktický cestovní holicí strojek na žiletky je vyroben v celokovovém provedení a rozložený na 3 části, které jsou chytře uloženy v malém koženém pouzdře. Žiletka není součástí balení. PARKER Už téměř 50 let je Parker Safety Razor zlatým standardem holících potřeb. Výrobky Parker Safety Razor jsou ručně vyráběné a podléhají rozsáhlému inženýrství a testování kvality. Tato rodinná firma produkuje výrobky, které odrážejí její závazek k dokonalosti a hodnotě. Majitelé firmy použivají své produkty stejně jako jejich zákazníci, takže je hrdá na každý svůj vyrobený produkt. To je záruka kvality pro Vás. Jejich výrobky jsou vyrobeny z nejlepších dostupných materiálů. Společnost vybírá kvalitní maloobchodníky, kteří odrážejí její vysoké standardy služeb. Firma vyvíjí jak klasické, tak i nejmodernější holící produkty. Všechny produkty jsou podrobeny rozsáhlému testování kvality.

 

Informace o produktu

  • Značka: Parker
  • EAN: 765756931656
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Parker cestovní strojek v koženém pouzdře
699