Paco Rabanne Fame – EDP 80 ml

2147 

Paco Rabanne Fame – EDP 80 ml od společnosti s výborným jménem Paco Rabanne lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Paco Rabanne Fame – EDP 80 ml v současnosti za 2147 Kč.

Katalogové číslo: 3349668594412 Kategorie: , Štítek:

Popis

Paco Rabanne Fame – EDP 80 ml od kvalitního výrobce Paco Rabanne , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Fame, nová ženská vůně od Paco Rabanne, zachycující neodolatelného ducha Paříže. Fame je oddaností nové éře ženskosti. Je esencí avantgardního luxusu, ztělesněného v citrusové vůni bergamotu, sladkého šťavnatého manga, čistého jasmínu a lahodně smyslného krémového kadidla. V základu se objevuje aroma santalového dřeva, které zjemňuje vanilka. Flakon je vyroben z lesklého plastu ve stříbrné a zlaté barvě a má zachytit okouzlující atmosféru 60. let a přitáhnout mladší generace. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022. Varianta 80 ml je plnitelná.

 

Informace o produktu

  • Značka: Paco Rabanne
  • EAN: 3349668594412
  • Další vlastnosti: parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”80 ml”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, kadidlo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mango, bergamot”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Paco Rabanne Fame - EDP 80 ml
Paco Rabanne Fame – EDP 80 ml
2147