Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na zpevnění pleti

3938 

Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na zpevnění pleti značky s tradicí a dobrou pověstí Oxy-Treat je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na zpevnění pleti levně za 3938 Kč.

Popis

Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na zpevnění pleti od společnosti Oxy-Treat je nyní k dostání výhodně za super cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Špičkové dermokosmetické ošetření pro domácí použití kombinující mimořádné regenerační vlastnosti aktivního kyslíku se specifickými složkami, které byly speciálně navrženy tak, aby působily proti ochabnutí kontur obličeje a povadnutí pokožky. Kyslík, který díky molekulám PFC proniká hluboko zajišťuje liftingový a antigravitační účinek. Přítomnost transdermálních molekul v Oxy-Treat na vypnutí pleti jako je kolagen (12K Dalton), acetyl tetrapeptid-2 a extrakt z přesličky rolní (Equisetum Arvense) přispívá ke zpevňujícímu účinku stejně jako patentovaný komplex (CH 712 905) obsahující 1,6 alfa-maltotriózu, silikát, glycin-prolin-alanin a tripeptid-10-citrulin. Sada obsahuje: Pleťový gel na zpevnění pleti (Deep Oxygen Gel) 50 ml Pleťový fluid na zpevnění pleti (Fluid Finish) 15 ml

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417007610
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na zpevnění pleti
Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na zpevnění pleti
3938