Oxy-Treat Noční krém s anti-age účinkem (Night Cream) 50 ml

2161 

Oxy-Treat Noční krém s anti-age účinkem (Night Cream) 50 ml od dodavatele se skvělou pověstí Oxy-Treat je k dostátní teď u nás za super cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Oxy-Treat Noční krém s anti-age účinkem (Night Cream) 50 ml právě nyní za 2161 Kč.

Popis

Oxy-Treat Noční krém s anti-age účinkem (Night Cream) 50 ml od spolehlivého výrobce Oxy-Treat je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Noční krém obsahuje okysličující aktivní složky s vysokým obsahem kyslíku, které jsou přítomné v intenzivní kompletní péči a specifické transdermální molekuly pro hluboké projasnění. Specifické složky Oxy-Treat Anti-Age karnosin, ubichinon a melatonin ve spojení s molekulami PFC bohatými na kyslík podporují omlazení pokožky a stimulaci metabolismu. Anti-age patent od Labo (CH 700 735) pomáhá působit proti stárnutí pleti a oddalovat ho díky přítomnosti hydrolyzovaného sójového proteinu, extraktu z myrty obecné (Myrtus Communis) a teprenonu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417006613
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Noční”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Noční krém s anti-age účinkem (Night Cream) 50 ml
Oxy-Treat Noční krém s anti-age účinkem (Night Cream) 50 ml
2161