Oxy-Treat Noční krém proti vráskám (Night Cream) 50 ml

2161 

Oxy-Treat Noční krém proti vráskám (Night Cream) 50 ml od společnosti s úžasnou pověstí Oxy-Treat lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Oxy-Treat Noční krém proti vráskám (Night Cream) 50 ml stojí ted u nás 2161 Kč.

Popis

Oxy-Treat Noční krém proti vráskám (Night Cream) 50 ml od známé společnosti Oxy-Treat je k dostání levně a pohodlně online. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Noční krém obsahuje okysličující aktivní složky s vysokým obsahem kyslíku, které jsou přítomné v intenzivní kompletní péči a specifické transdermální molekuly pro hluboké projasnění. Kúra kombinuje čistý kyslík transportovaný hluboko do pokožky pomocí PFC a specifické transdermální molekuly jako je kyselina hyaluronová (50 kDa), palmitoyl tripeptid-5 a glukonan vápenatý. Ty účinně přispívají k relaxačnímu a vyplňujícímu účinku na vrásky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417003612
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Noční”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Noční krém proti vráskám (Night Cream) 50 ml
Oxy-Treat Noční krém proti vráskám (Night Cream) 50 ml
2161