Oxy-Treat Noční krém na zpevnění pleti (Night Cream) 50 ml

2161 

Oxy-Treat Noční krém na zpevnění pleti (Night Cream) 50 ml od skvělého a známého výrobce Oxy-Treat je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Oxy-Treat Noční krém na zpevnění pleti (Night Cream) 50 ml ve výhodné slevě 2161 Kč.

Popis

Oxy-Treat Noční krém na zpevnění pleti (Night Cream) 50 ml od této spolehlivé značky Oxy-Treat – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Noční krém obsahuje okysličující aktivní složky s vysokým obsahem kyslíku, které jsou přítomné v intenzivní kompletní péči a specifické transdermální molekuly pro hluboké projasnění. Kyslík, který díky molekulám PFC proniká hluboko do pokožky, zajišťuje liftingový a antigravitační účinek. Přítomnost transdermálních molekul v Oxy-Treat na vypnutí pleti jako je kolagen (12K Dalton), acetyl tetrapeptid-2 a extrakt z přesličky rolní (Equisetum Arvense) přispívá ke zpevňujícímu účinku stejně jako patentovaný komplex (CH 712 905) obsahující 1,6 alfa-maltotriózu, silikát, glycin-prolin-alanin a tripeptid-10-citrulin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417009614
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Noční”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Noční krém na zpevnění pleti (Night Cream) 50 ml
Oxy-Treat Noční krém na zpevnění pleti (Night Cream) 50 ml
2161