Oster T-Finisher Cordless T-Blade Trimmer -profesionální akumulátorový kontur. strojek

4900 

Oster T-Finisher Cordless T-Blade Trimmer -profesionální akumulátorový kontur. strojek od značky Oster je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Oster T-Finisher Cordless T-Blade Trimmer -profesionální akumulátorový kontur. strojek levně za cenu 4900 Kč.

Katalogové číslo: 5060569673485 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Oster T-Finisher Cordless T-Blade Trimmer -profesionální akumulátorový kontur. strojek od známého dodavatele Oster je momentálně za bezkonkurenční cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

S prvotřídním konturovacím strojkem dotvoříte přesné, perfektně vypadající linie v oblasti kolem uší či kotlet. Vhodný také pro finální práce a krátké účesy. Akumulátorový strojek je vybaven lithium-iontovou baterií s dlouhou výdrží, skvělý je tak pro profesionály, kteří strojek během dne prakticky neodloží z rukou. Pro tento účel nahrává i fakt, že tělo strojku je tvarováno ergonomicky, práce s ním je tedy snadná a příjemná. Disponuje také vysoce odolnými materiály. Motor strojku s adaptivní regulací otáček je mimořádně výkonný, ostrá T-čepel zajistí maximálně precizní a dokonalý střih. Vhodný pro všechny typy vlasů. Balení obsahuje nabíjecí stojánek a olej na čepele. akumulátorový, konturovací strojek vhodný do kadeřnických salonů či barber shopů lithium-iontová baterie s dlouhou výdrží ergonomicky tvarovaný výkonný motor s adaptivní regulací otáček ostrá T-čepel potažená diamoxem vhodný pro všechny typy vlasů Doporučení: Strojek pečlivě vyčistěte po každém použití a naneste na čepele olej. Oster Historie společnosti Oster sahá do roku 1924, kdy zakladatel firmy John Oster představil svůj první strojek na stříhání vlasů. Díky svým vysokým standardům zejména v oblasti kvality se produkty těšily velkému zájmu a sortiment se postupně rozšířil o další strojky na vlasy, fény, náhradní nástavce a nože a jiné malé spotřebiče. Dodnes je značka Oster synonymem spolehlivosti, vysoké kvality a nadčasového designu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oster
  • EAN: 5060569673485
  • Další vlastnosti: Stříhací strojky Akumulátorové.  . . . . . . . . .
Oster T-Finisher Cordless T-Blade Trimmer -profesionální akumulátorový kontur. strojek
Oster T-Finisher Cordless T-Blade Trimmer -profesionální akumulátorový kontur. strojek
4900