Oral B Elektický zubní kartáček iO8 Series Black Onyx

5362 

Oral B Elektický zubní kartáček iO8 Series Black Onyx od společnosti s úžasnou pověstí Oral B je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Oral B Elektický zubní kartáček iO8 Series Black Onyx , produkt nakoupíte ted u nás za 5362 Kč.

Katalogové číslo: 4210201363095 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oral B Elektický zubní kartáček iO8 Series Black Onyx od výrobce s dlouholetou historií Oral B je k dostání levně a pohodlně online. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Elektický zubní kartáček iO s revoluční magnetickou iO technologií pro pocit profesionálního a jemného čištění zubů. Spojuje unikátní kulatou kartáčkovou hlavu Oral-B a jemné mikrovibrace, takže budete mít svěží pocit čistoty v ústech a vaše dásně budou 100% zdravější už za jeden týden. Interaktivní barevný displej ukazuje důležité informace: včetně režimů čištění a upomínky na výměnu kartáčkové hlavy, pozdravu, když ho zapnete, a úsměvu za dobře odvedenou práci. Umělá inteligence rozpozná váš styl čištění a navede vás tak, abyste si vyčistili všechny zuby a žádné místo nevynechali. 6 čisticích režimů: pro každodenní čištění, jemný, péče o dásně, intenzivní čištění, bělicí, super jemný. Vylepšený chytrý senzor tlaku signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, pokud při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně. Magnetická nabíječka zajišťuje stabilitu a umožňuje rychlé nabití za 3 hodiny.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oral B
  • EAN: 4210201363095
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Oral B Elektický zubní kartáček iO8 Series Black Onyx
Oral B Elektický zubní kartáček iO8 Series Black Onyx
5362