Olivia Garden Urban Chic Cape Black – Kadeřnická pláštěnka černá

320 

Olivia Garden Urban Chic Cape Black – Kadeřnická pláštěnka černá od společnosti Olivia Garden je k dostání výhodně. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Olivia Garden Urban Chic Cape Black – Kadeřnická pláštěnka černá za výhodnou cenu 320 Kč.

Popis

Olivia Garden Urban Chic Cape Black – Kadeřnická pláštěnka černá od skvělého výrobce Olivia Garden lze u nás pořídit za skvělou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Výhody pláštěnky: Vodoodpudivá a odolná proti skvrnám. Pohodlný, prodyšný a antistatický materiál. Módní provedení. Snadná údržba a praní. Univerzální velikost. OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343006899
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Olivia Garden Urban Chic Cape Black - Kadeřnická pláštěnka černá
Olivia Garden Urban Chic Cape Black – Kadeřnická pláštěnka černá
320