Olivia Garden ThermoActive Ionic Boar 65mm – Foukací kartáč

349 

Olivia Garden ThermoActive Ionic Boar 65mm – Foukací kartáč od výrobce Olivia Garden lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Olivia Garden ThermoActive Ionic Boar 65mm – Foukací kartáč – nyní pořídíte za super cenu 349 Kč.

Popis

Olivia Garden ThermoActive Ionic Boar 65mm – Foukací kartáč od výrobce s mnohaletou tradicí Olivia Garden jde u nás právě teď pořídit výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Výhody kartáče: Revoluční profesionální vyhřívací kartáče technologie ceramic + ion. Unikátní kombinace přírodních kančích štětin s plastovými ostny zakončené kuličkou. Plně větraná termální hlava kartáče (50% vzdušnější než běžné kadeřnické kartáče). Zakřivení kartáče umožňuje bližší kontakt s hlavou a tím vytvoření silnějšího a dynamičtějšího účesu. V ergonomicky tvarované rukojeti vsazen výsuvný hrot na vypichování pramenů vlasů. Olivia Garden Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343011251
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden ThermoActive Ionic Boar 65mm - Foukací kartáč
Olivia Garden ThermoActive Ionic Boar 65mm – Foukací kartáč
349