Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 45mm – Foukací kartáč

379 

Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 45mm – Foukací kartáč od společnosti s výborným jménem Olivia Garden je k dostání výhodně. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 45mm – Foukací kartáč za výhodnou cenu 379 Kč.

Popis

Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 45mm – Foukací kartáč od značky s dlouholetou historií Olivia Garden je u nás za výhodnou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Výhody: Profesionální keramické vyhřívací kartáče Velmi kvalitní a precizní provedení Technologie ceramic-ion, potažené keramikou pro maximální udržení tepla Soft štětiny šetrné k pokožce hlavy Unikátní desing s ergonomickou komfotrtní rukojetí Olivia Garden Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343006264
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 45mm - Foukací kartáč
Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 45mm – Foukací kartáč
379