Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 35mm – Foukací kartáč

349 

Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 35mm – Foukací kartáč od této skvělé značky Olivia Garden lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 35mm – Foukací kartáč právě nyní za skvělou cenu 349 Kč.

Popis

Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 35mm – Foukací kartáč značky Olivia Garden je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Výhody: Profesionální keramické vyhřívací kartáče Velmi kvalitní a precizní provedení Technologie ceramic-ion, potažené keramikou pro maximální udržení tepla Soft štětiny šetrné k pokožce hlavy Unikátní desing s ergonomickou komfotrtní rukojetí Olivia Garden Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343006257
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 35mm - Foukací kartáč
Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Pink 35mm – Foukací kartáč
349