Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Pink – Plochý kartáč na vlasy

459 

Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Pink – Plochý kartáč na vlasy od této značky Olivia Garden je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Pink – Plochý kartáč na vlasy , produkt nakoupíte ted u nás za 459 Kč.

Popis

Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Pink – Plochý kartáč na vlasy od přední značky Olivia Garden . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Výhody: Profesionální keramické vyhřívací kartáče Velmi kvalitní a precizní provedení Technologie ceramic-ion, potažené keramikou pro maximální udržení tepla Soft štětiny šetrné k pokožce hlavy Unikátní desing s ergonomickou komfotrtní rukojetí Olivia Garden Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343006479
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Pink - Plochý kartáč na vlasy
Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Pink – Plochý kartáč na vlasy
459