Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Black – Plochý kartáč na vlasy

459 

Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Black – Plochý kartáč na vlasy od výrobce s mnohaletou tradicí Olivia Garden . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Black – Plochý kartáč na vlasy ve výhodné slevě 459 Kč.

Popis

Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Black – Plochý kartáč na vlasy od výrobce s dlouholetou historií Olivia Garden je k dostání za výborné peníze. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Výhody: Profesionální keramické vyhřívací kartáče Velmi kvalitní a precizní provedení Technologie ceramic-ion, potažené keramikou pro maximální udržení tepla Soft štětiny šetrné k pokožce hlavy Unikátní desing s ergonomickou komfotrtní rukojetí OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343006448
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Black - Plochý kartáč na vlasy
Olivia Garden Thermal Brush Ceramic + Ion Combo Black – Plochý kartáč na vlasy
459