Olivia Garden ProThermal 53mm – Foukací kartáč

335 

Olivia Garden ProThermal 53mm – Foukací kartáč od společnosti s úžasnou pověstí Olivia Garden , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Olivia Garden ProThermal 53mm – Foukací kartáč – nakoupíte u nás nyní za 335 Kč.

Popis

Olivia Garden ProThermal 53mm – Foukací kartáč od kvalitní značky Olivia Garden lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Výhody kartáče: Profesionální termální kartáče nové generace. Nový desing, nová technologie. Antistatický, extrémně lehký. Vysoce tepelně odolné štětiny. Speciální konstrukce zvyšuje větší průtok vzduchu. Nový funkční desing neklouzavé rukojeti. Olivia Garden Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343000231
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden ProThermal 53mm - Foukací kartáč
Olivia Garden ProThermal 53mm – Foukací kartáč
335