Olivia Garden Paddle Brush Pro Black Label BL-PDL – Široký plochý kartáč na vlasy

349 

Olivia Garden Paddle Brush Pro Black Label BL-PDL – Široký plochý kartáč na vlasy od tohoto výrobce Olivia Garden lze pořídit u nás za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Olivia Garden Paddle Brush Pro Black Label BL-PDL – Široký plochý kartáč na vlasy právě teď za cenu 349 Kč.

Popis

Olivia Garden Paddle Brush Pro Black Label BL-PDL – Široký plochý kartáč na vlasy značky Olivia Garden je k dispizici za skvělou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Široký kartáč vhodný k mokrému i suchému použití je vybaven zaoblenými, nylonovými štětinami, které mimo šetrné rozčesávání bez nežádoucího poškození příjemně masírují vlasovou pokožku. Speciální iontová technologie eliminuje elektrizování vlasů. Rukojeť je ergonomicky tvarovaná, potažená protiskluzovým povrchem a vybavena na konci vyjímatelným hrotem pro snadné oddělování pramenů. barva černá nylonové štětiny antistatický účinek ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzovým povrchem a vyjímatelným hrotem celková délka kartáče 26,5 cm šířka kartáče 8,5 cm OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 6241
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Paddle Brush Pro Black Label BL-PDL - Široký plochý kartáč na vlasy
Olivia Garden Paddle Brush Pro Black Label BL-PDL – Široký plochý kartáč na vlasy
349