Olivia Garden NanoThermic Thermal Violet 54mm

399 

Olivia Garden NanoThermic Thermal Violet 54mm od této značky Olivia Garden je u nás za výhodnou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Olivia Garden NanoThermic Thermal Violet 54mm zrovna nyní za cenu 399 Kč.

Popis

Olivia Garden NanoThermic Thermal Violet 54mm od společnosti se zárukou kvality Olivia Garden je u nás k dispozici opravdu výhodně. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Nová edice kartáčů Olivia Garden v exkluzivním fialovém provedení nabízí kombinaci luxusního designu a nejmodernějších technologií pro vytvoření precizního účesu. Keramické tělo s ionizovaným povrchem zajistí rovnoměrné rozležení tepla při fénování a tím urychlí vysoušení vlasů. Výhody kartáče: Luxusní fialové provedení. Měkké nylonové štětiny napomáhají účes snadno upravit a zanechávají vlasy viditelně zdravější. S antistatickým účinkem. Keramické tělo s ionizovaným povrchem rovnoměrně rozkládá teplo a tím urychluje vysoušení. V ergonomicky tvarované rukojeti vsazen výsuvný hrot na vypichování pramenů vlasů. OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343009692
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden NanoThermic Thermal Violet 54mm
Olivia Garden NanoThermic Thermal Violet 54mm
399