Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 50mm – Foukací kartáč

409 

Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 50mm – Foukací kartáč od spolehlivého výrobce Olivia Garden je právě teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 50mm – Foukací kartáč za bezkonkureční cenu 409 Kč.

Popis

Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 50mm – Foukací kartáč od kvalitního výrobce Olivia Garden je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Výhody kartáče: Profesionální vyhřívací kartáč na vlasy. Hranaté tělo umožňuje větší regulaci tahu. Technologie Tourmaline Ion – dodává lesk a zabraňuje elektrizování vlasů. Antibakteriální ochrana. V ergonomicky tvarované rukojeti vsazen výsuvný hrot na vypichování pramenů vlasů. Olivia Garden Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343002914
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 50mm - Foukací kartáč
Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 50mm – Foukací kartáč
409