Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 30mm – Foukací kartáč

349 

Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 30mm – Foukací kartáč od společnosti s výborným jménem Olivia Garden je právě nyní na našich stránkách v akci. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 30mm – Foukací kartáč zrovna nyní za cenu 349 Kč.

Popis

Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 30mm – Foukací kartáč od výrobce Olivia Garden lze u nás pořídit za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Výhody kartáče: Profesionální vyhřívací kartáč na vlasy. Hranaté tělo umožňuje větší regulaci tahu. Technologie Tourmaline Ion – dodává lesk a zabraňuje elektrizování vlasů. Antibakteriální ochrana. V ergonomicky tvarované rukojeti vsazen výsuvný hrot na vypichování pramenů vlasů. Olivia Garden Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343002891
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 30mm - Foukací kartáč
Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 30mm – Foukací kartáč
349