Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 20mm – Foukací kartáč

329 

Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 20mm – Foukací kartáč od kvalitní značky Olivia Garden . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 20mm – Foukací kartáč právě teď za cenu 329 Kč.

Popis

Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 20mm – Foukací kartáč od známé kvalitní značky Olivia Garden je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Výhody kartáče: Profesionální vyhřívací kartáč na vlasy. Hranaté tělo umožňuje větší regulaci tahu. Technologie Tourmaline Ion – dodává lesk a zabraňuje elektrizování vlasů. Antibakteriální ochrana. V ergonomicky tvarované rukojeti vsazen výsuvný hrot na vypichování pramenů vlasů. Olivia Garden Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343002884
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 20mm - Foukací kartáč
Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Square Shaper 20mm – Foukací kartáč
329